روزی که خادم صنعت توريسم شدم55.jpg

اين روزها مراسم بزرگداشت روز جهانی جهانگردی و آغاز هفته گردشگری در ايران است.

با توجه به جايگاه صنعت توريسم در اقتصاد جهان و بی‌توجهی مديران به اين مقوله در ايران ديگر جای بحثی در اينکه مديريت کلان کشور هنور به اهميت اين حوزه پی نبرده وجود ندارد و من نيز سخنی در اين راستا ندارم.

 اما امسال سازمان ميراث فرهنگی و گردشگری در حرکتی نمادين از فعالان اين حوزه و خادمين گردشگری تقدير کرد که برگزاری اين جشن را بايد ميراث به جای مانده از دوران مديريت حسين مرعشی به شمار آورد.

نکته جالب آن بود که از حوزه رسانه‌ها نيز تعدادی انتخاب و به عنوان خادمين گردشگری معرفی شدند.

در اين ميان گروه گردشگری خبرگزاری دانشجويان ايران (ايسنا) به عنوان خبرگزاری برتر انتخاب و تنديس خادم گردشگری و لوج يادبود رسانه برتر به اينجانب علی مومن‌لو اهدا شد .

تا باز باشد که در اين راه از هيج کوششی دريغ ننموده و به راستی خادم کشور بزرگ ايران باشيم.

 

/ 1 نظر / 21 بازدید
نیموبین

سلام خدمت دوستای عزیز دوست داری کتاب با تخفیف بیارن دم خونت؟ دوست داری کارت اینترنت با تخفیف دم خونتون بیارن؟ دوست داری یه کارت اعتیاری برای خرید تو ایترنت و فروشگاه های توی شهرتون داشته باشی؟ وای داشت یادم میرفت دوست داری روزی 512000 تومن درآمد داشته یاشی؟ یه چیز مهم دیگه دوست داری از خروج ارز از مملکتت جلوگیری کنی؟! پس بزن قدش و یه تماس هم با گروه نیموبین بگیر تا بهت کمک کنه... حالا این وسط نیموبین یه پل ارتباطیه برای شما....که راحت تر و با آگاهی کامل به عضویت این شرکت در بیاید!!! NeMOBIN.mihanblog.com NeMOBIN.mihanblog.com NeMOBIN.mihanblog.com