نمايشگاه هتلداری در کيش

چهارمين نمايشگاه بين‌المللي هتل‌داري و تجهيزات وابسته عصر روز گذشته (سه شنبه) با حضور رييس سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري، مدير عامل سازمان منطقه آزاد كيش و جمعي از مسوولان و هتل داران كشور در اين جزيره گشايش يافت .

 اين نمايشگاه با حضور بيش از 110 شركت داخلي و خارجي در بخش هتل‌دار‌ي و تجهيزات وابسته در فضايي به وسعت 10 هزار متر مربع در محل دايمي ‌نمايشگاه‌هاي بين المللي كيش شروع به كار كرد كه تا هفتم بهمن ماه ادامه خواهد داشت .

در اين نمايشگاه كه در كنار جامعه‌ي و اتحاديه‌ها‌ي هتل‌داري شور، شركت هتل‌هاي زنجيره‌اي پارس و پارسيان، رزرواسيون‌ها، شركت‌هاي هتل‌داري و تجهيزات وابسته اين صنعت همچون تجهيزات شيرآلات بهداشتي، انواع مبلمان، سرويس آشپزخانه صنعتي، خدمات گردشگري و ساير محصولات خود را عرضه كردند .

نمايندگي و كشورهاي خارجي بيشتر در قالب تجهيزات وابسته هتلي در اين نمايشگاه حاضر شده‌اند و محصولات خود را به هتل داران ارايه مي‌دهند .

رييس سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري؛ پس از افتتاح اين نمايشگاه به بازديد از غرفه‌ها پرداخت و با مسوولان آنها گفت وگو و محصولات آن‌ها را نظاره كرد.

بيشتر بخوانيد. ظاهرا قرار است که چند روز ديگر يک مجمع عمومی نيز برای هتلداران در اهواز برگزار شود

دانشجويان هم خوشحال باشند چون رييس ستاد ازدواج دانشجويي دانشگاه‌هاي كشور از تصويب تسهيلات جديد براي زوجهاي دانشجو خبر داده و گفته که: طرح «تسهيل ازدواج جوانان» در مجلس تصويب شد و در نهايت به تاييد شوراي نگهبان رسيد و رييس جمهور اين طرح را در قالب طرح «صندوق ازدواج جوانان» به دستگاههاي اجرايي ابلاغ كرد.

بيشتر بدانيد

معاون رييس جمهور و رييس سازمان تربيت‌بدني هم گفته است: با برخي از روساي فدراسون‌ها كه سر كار حاضر نمي‌شوند و يا به فدراسيون‌هاي خود سر نمي‌زنند برخورد مي‌كنيم.

محمد علي‌آبادي پس از افتتاح كميته دراگون بت فدراسيون قايقراني در جمع خبرنگاران گفت: ما همين الان هم نمايندگان خود را به فدراسيون‌ها مي‌فرستيم تا حضور روساي فدراسيون‌ها را كنترل كنند. اين وظيفه‌ي سازمان تربيت‌بدني است

علی آبادی هم‌چنين گفته جل الخالق! پناه می بريم به خدا........

رييس  هم قانون كنوانسيون حراست از ميراث فرهنگي ناملموس را براي اجرا به وزارت امور خارجه ابلاغ كرد.

براساس ماده واحده اين قانون كه دوم بهمن‌ماه با شماره ‌٦٧١٥٨ جهت اجرا ابلاغ شده است، به دولت جمهوري اسلامي ايران اجازه داده مي‌شود به كنوانسيون حراست از ميراث فرهنگي نامملوس، مشتمل بر يك مقدمه و چهل ماده به شرح پيوست، ملحق‌شده و اسناد مربوط را ارايه كند. بيشتر

يک گريز به نفت و اقتصاد و آن اينکه: در پي متعادل‌تر شدن هوا در آمريكا و برخي گمانه‌زني‌ها در خصوص افزايش ذخاير سوخت اين كشور كه بر نگراني‌ها در خصوص اختلال در عرضه نفت از سوي ايران سايه انداخته است، بهاي نفت‌خام در بازارهاي جهاني به زير 67 دلار در هر بشكه كاهش يافت. بيشتر

/ 10 نظر / 8 بازدید
فرخنده

مي نويسيم در وب لاگ هايي كه صد سال بودن تنهامان را به رخ مي كشد!! ايران چهارمين كشور در وب لاگ نويسي! چرا؟ اين موضوع پايان نامه من است كه اكنون نيازمندم تو هم پرسشنامه آن را پر كني پس روي لينكي كه داده ام كليك كن! سپاسگذارم دوست من!

سعيد شريعتي

آقا شما لطف داريد. ممنون که مطالبم را می‌خوانيد. از آشنايی و مهربانی شما ممنونم.

نسترن جاويد

ممنون از بذل توجه شما اما بهتر است که لينک وبلاگ يا نام نويسنده را نيز ذکر نمائيد. اين را در کامنتی زير همان مطلب در ايسنا هم نوشته ام. باز هم از شما ممنونم.

الهام

سلام. ممنون از اين كه به وب لاگم سر زديد. خوشحالم كه ازش خوشتون اومد... موفق باشيد. الهام

حمیدرضا

سلام. ممنون که به وبلاگ من سر زديد و ممنون از لطفتون. اميدوارم که هميشه به من سربزنيد. راستی توی ايسنا که نبود اين مطلب من. خوشحال شدم که شما به من سر زديد و از نوشته من خوشتون امد.

آریانام

سلام. تارنگار شما هم منبعی برای خبر است!

حقانی فضل

جناب مومن لو سلام از لطف شما ممنونم و از اين که به وبلاگم سر زديد خوشحال و ايضا متشکر کار جالبی است این وبلاگ شما به فکر خودم نرسیده بود به هر حال موفق باشید و باز هم به ما سر بزنید یا علی مدد

جواد صبوحي

سلام‌ آقای مومن لو از اظهار لطفتان سپاسگذارم. مطالبتان زيبا و آموزنده است. اميدوارم بتوانم از تمامی آنها استفاده کنم. به تلاش صادقانه تان صمیمانه احترام می گذارم. حق يارتان

morteeza

سلام دوست عزيز به ما هم لينک بده