منتخبان رالی تهران ابیانه تقدیر شدند

 


   

 

برگزیدگان دومین رالی گردشگری خودروهای کلاسیک که بهمن ماه امسال در مسیر ابیانه – تهران برگزار شده بود روز 23 اسفند ماه طی مراسمی معرفی شده و از آنان با اهدای لوح یادبود و تندیس مسابقه تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران؛ در این مراسم "شهباز یزدانی" معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، به تنوع اقلیمی ایران اشاره کرد و گفت: ایران از این نظر در رده پنجم جهان قرار دارد و می‌تواند با هدف توسعه و رونق صنعت گردشگری میزبان برگزاری تورهای رالی گردشگری با حضور شرکت‌کنندگانی از سایر کشورها باشد.

وی با بیان اینکه زیرساخت‌های لازم برای توسعه گردشگری در ایران تا حد زیادی فراهم شده است،‌ به عنوان نمونه از افزایش ظرفیت اقامتی کشور در نوروز سال جاری یاد کرد و افزود: این ظرفیت نسبت به سال گذشته 40 درصد افزایش یافته است.

"فریبرز انصافی" مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی نیز در این آیین گفت: دومین مسابقه رالی گردشگری خودروهای کلاسیک با هدف توسعه توریسم ورزشی، معرفی ظرفیت‌ها و سرمایه‌های ملی و تاریخی در بخش اتومبیل و معرفی جاذبه‌های زیارتی، تاریخی و گردشگری در طول مسیر مسابقه برگزار شده است.

وی افزود: از آنجایی‌که بهره‌گیری از علوم و فنون صحیح رانندگی و آموزش آن در سطح جامعه در کوتاه‌ترین مدت از اهداف اصلی کانون جهانگردی واتومبیلرانی محسوب می‌شود و با توجه به اینکه برگزاری مسابقات اتومبیلرانی یکی از راه‌های مهم انتقال دانستنی‌های علمی رانندگی است که باید بصورت دقیق و منظم برگزار گردد، طرح دومین رالی گردشگری خودروهای کلاسیک اجرایی شد.

انصافی خاطرنشان کرد: طبق اساسنامه کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، انجام فعالیت‌های خودرویی و اتومبیلرانی، برگزاری انواع مسابقات اتومبیلرانی و رالی به منظور پاسخگویی به نیاز تفریحی و ورزشی اقشار مختلف جامعه به ویژه جوانان، ارتقاء سطح مهارت رانندگی، ایجاد محیطی مناسب برای برگزاری مسابقات کارتینگ در گروه‌های سنی مختلف با هدف غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان، اجرای ویژه برنامه‌های اتومبیلرانی و مسابقات متعدد، بخشی از وظایف این نهاد شناخته می‌شود بنابراین در نظر داریم طبق تقویم سالیانه کانون رالی‌های متنوعی را در سال آینده برگزار کنیم.

بر اساس این گزارش، در پایان مراسم از سه راننده و سه نقشه خوان به عنوان نفرات اول تا سوم و دو نفر از پیشکسوتان مسابقات رالی با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل به عمل آمد.

همچنین به نفرات چهارم تا دهم نیز جوایزی به رسم یادبود اهدا شد.

دومین رالی گردشگری خودروهای کلاسیک 21 بهمن ماه سال جاری در مسیر تهران ابیانه و برعکس از سوی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و با همکاری وزارت کشور و نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

/ 4 نظر / 34 بازدید
هرمز ممیزی

تعریف ابیانه را شنیده ام تا خدا قسمت کند اما : رای ایجاد و تقویت صلح در منطقه و جهان ، شیوه همکاری و پیشنهاد شما چیست؟ نفرین و ننگ و نفرت را چگونه میتوان از طریق همگان با عشق و شور و نشاط جایگزین کرد ؟ اگر سرعت کافی بخرج دهیم ، با ایجاد زمینه در افکار عمومی مردم گیتی میتوان از وخامت بیشتر اوضاع جلوگیری کرد ! در انتظار همکاری و همیاری شما عزیزان هستم . هرمز ممیزی سال نو را با عشق و شور و نشاط آغاز کنیم ، نفرین و ننگ و نفرت را دور بریزیم که از روانهای استبداد زده جز مرگ و نفرت ، صدائی برنمی خیزد .

میراث آریا

اطلاعیه فراخوان شرکت در دوره آموزش نیمه حضوری مرکز آموزشهای الکترونیکی میراث آریا با همکاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اقدام به برگزاری نخستین دوره آموزش نیمه حضوری به صورت آنلاین و از طریق اینترنت نموده است. لذا علاقمندان به شرکت در هر یک از دوره های آموزشی زیر می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.elparseh.ir مراجعه نموده و یا با شماره تلفن 88891053 – 021 تماس حاصل فرمایند. دوره های آموزشی: دوره مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری دوره راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی

محسن

سلام بهترين برنامه هاي هک HTTPS://www.m0rtalKombat.com/Forums انجمن تخصصي ويژوال بيسيک مورتال www.MortalVB.com دانلود نرم افزارهاي روز دنيا با لينک مستقيم www.MortalSoft.com [قلب]

هديه

سلام عزيزم عالي بود بهم يه سر بزن.[گل]