سخنی با آشوبگران و عاملان انفجارهای اهواز

301.jpg

اهواز روز شنبه بار ديگر پس از انفجارهای ژوئن شاهد ۲ انفجار بود که اين انفجارها در مجموع بيش از ۱۰۰ کشته و زخمی برجای گذاشت. اين انفجارها با توجه به شرايط موجود در حامعه بازتاب‌های زيادی دربر داشته است

وزير كشور با تاكيد بر تعقيب عوامل بمب‌گذاري‌هاي روز شنبه در اهواز و ابراز تاسف از بروز اين انفجارها گفت: فكر مي‌كنم اين انفجارها ادامه‌ي انفجارهاي قبلي است.

پيشتر و در زمان انتخابات رياست‌جمهوري نيز سلسله‌ انفجارهايي در اين شهر رخ داد كه تعدادي از مسوولان ريشه بروز آنها را عوامل خارجي خواندند.

فرمانده نيروي مقاومت بسيج هم با اشاره به عمليات تروريستي در غرب كشور و انفجارهاي اخير بمب در اهواز و كشته شدن چند نفر از هموطنانمان، گفت: «صداي انفجار بمب در اهواز، لهجه انگليسي دارد و اين، يك نوع توطئه‌چيني براي القاي عدم وجود امنيت در كشور است.»

اقدام جنايت‌كارانه بمب‌گذاري در يكي از مناطق پر رفت‌وآمد شهر اهواز كه طبق آخرين اخبار به شهادت پنج نفر و زخمي‌ شده 102 نفر از هموطنانمان انجاميد ، با واكنش تند نمايندگان مجلس مواجه شد.

رييس كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس در همين زمينه گفت:« جلسه‌ي مشتركي با حضور وزراي كشور، اطلاعات و خارجه و فرمانده نيروي انتظامي براي بررسي انفجارات و ناامني‌هاي اخير اهواز سه‌شنبه برگزار خواهد شد.»

رييس كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس اظهار داشت:« از مسوولين دستگاه قضايي كشور مي‌خواهم با توجه به اهميت امنيت در جامعه از حداكثر شدت قانوني لازم براي برخورد با چنين جرايمي استفاده كند.»

بروجردي عنوان كرد:« با توجه به حضور نيروهاي انگليسي در كنار مرزهاي كشور، نگراني از بابت دخالت آنها در انفجارات اهواز وجود دارد، هم‌چنان‌كه اطلاعاتي درباره‌ي دخالتشان در ناآرامي‌هاي قبلي خوزستان در دست داريم.»

اين انفجارها جدا از جنايتکارانه بودن در دل خود دو درس دارد. نخست برای عاملان انفجارها که بايد بدانند اين قبيل اقدامات تنها ريشه نفرت مردمی از آنها را قوی

می‌کند و درس دوم برای سياستمداران که انگشت اتهام را زود به سوی اين و آن دراز نکنندُ چرا که سفير انگليس به شدت اتهام ايران مبنی بر دست داشتن انگليس در بمب گذاری‌های اهواز را رد کرده است. 

/ 2 نظر / 14 بازدید
بکش کنار

عليرضا بهرامی با زهرا کرمی راد سکس ميکنه به تو چه مربوطه؟ بکش کنار آب رو گل آلود نکن!

بکش کنار

در ضمن به من کلی فحش سکس توی وبلاگش دادی. بعد هم به همکاران ايسناييت گفتی از آی يی تو سوءاستفاده شده. چقدر کم رو هستی.